Kim Bu Kürşad |
4237
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-4237,mkd-core-2.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-3.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-11311
a

Merhaba! Ben Kürşad

Ben Kürşad, tutkulu ve yaratıcı bir grafik tasarımcısı, web tasarımcısı ve mobil uygulama geliştiricisiyim. Girişim yazılım endüstrisinde önde gelen şirketlere birçok yüksek profilli proje üzerinde çalıştım. Çalışmalarım, temiz ve modern estetiği ve kullanıcı deneyimine odaklanmasıyla karakterize ediliyor.

Antalya, Türkiye’de doğdum ve sanat ve tasarıma erken yaşlarda ilgi duydum. Eğitim dönemim de serbest grafik tasarımcısı olarak kariyerime başladım ve kısa sürede küresel markalar için büyük projelerde çalışmaya başladım. Son yıllarda, mobil uygulamalar ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yazılımlar tasarlamaya odaklandım.

Benim için, iyi tasarımın insanların hayatında fark yaratabileceği inancıyla hareket ediyorum. Güzel ve kullanıcı dostu ürünler yaratmakla kalmayıp, çevremize pozitif etkisi olan ürünler oluşturmaya çalışıyorum.

İşime tutkuyla bağlıyım ve tasarımlarımdan büyük gurur duyuyorum. Sanatımı geliştirmek ve tasarımın sınırlarını zorlamak için her zaman yeni yollar arıyorum.

Başarıya Koşan Firmalarındaima yanında olmaya çalışlıyoruz.